Dodelijk ongeval theater Roosendaal
In Roosendaal is een 21-jarige medewerkster van theater De Kring om het leven gekomen door een tragisch ongeluk. De jonge vrouw uit Moerstraten werd vanochtend dood aangetroffen onder een zware ijzeren schuifdeur op de parkeerplaats. De schuifdeur dient als artiesteningang van het theater. De vrouw had de nacht ervoor een late dienst gehad.
Onderzoek naar oorzaak gestart
De Arbeidsinspectie onderzoekt de toedracht van het incident. Burgemeester Mark Buijs laat weten in nauw contact te staan met de politie en hulpdiensten. 'Dit is een ontzettend trieste gebeurtenis', aldus Buijs.
Directeur en burgemeester ondersteunen nabestaanden en medewerkers
Volgens directeur Jan-Hein Sloesen werkte de vrouw ruim drie jaar voor het theater en begon ze als stagiair. Burgemeester Buijs sprak – net als Sloesen – met de geschokte collega's en betuigde zijn medeleven. De twee voorstellingen die vandaag in De Kring stonden gepland, zijn afgelast. Het theater richt zich voorlopig op de opvang van medewerkers en het ondersteunen van de familie van het slachtoffer.
Bron: NOS en Omroep Brabant
Agenda
Vacatures
Process Safety Engineer (full-time)
Adviseur veiligheid en gezondheid
Arbo & Preventie Coördinator