Aanpak cybersecurity heeft versnelling nodig
De Onderzoeksraad voor Veiligheid doet in het onderzoek ‘Kwetsbaar door software: Lessen naar aanleiding van beveiligingslekken door software van Citrix, december 2021’ zeven aanbevelingen om de veiligheid van software verder te verbeteren. Een jaar na publicatie van het rapport roept de Raad partijen op tot een versnelling van verbetering van de weerbaarheid tegen cyberdreigingen. De kloof tussen cyberdreiging en weerbaarheid wordt steeds groter. Partijen moeten daarom sneller handelen en het tempo op alle relevante gebieden verhogen. Dit stelt de Raad in de vandaag gepubliceerde notitie opvolging aanbevelingen van het onderzoek.
De aanbevelingen vind je in ‘Kwetsbaar door software: Lessen naar aanleiding van beveiligingslekken door software van Citrix’.
Bron: Onderzoeksraad voor Veiligheid
De aanbevelingen vind je in ‘Kwetsbaar door software: Lessen naar aanleiding van beveiligingslekken door software van Citrix’.
Bron: Onderzoeksraad voor Veiligheid
Datum: 13 december 2022
Auteur: DVK Redactie
© De Veiligheidskundige
Agenda
Vacatures
Process Safety Engineer (full-time)
HBO | Randstad, West
KAM Coordinator
HBO | Zuid
QHSE Adviseur
HBO | Randstad, West
HSE Officer
HBO, MBO | Oost