Adviseur openbare orde en veiligheid

Regio: Midden
Opleidingsniveau: HBO
Werkervaring: senior, medior
Diploma: IVK
Branche: Overheid
Wij zoeken voor het taakveld Openbare Orde, Veiligheid en Crisisbeheersing een daadkrachtige en betrokken adviseur Openbare orde en Veiligheid voor 36 u per week.

Als tactisch adviseur openbare orde en veiligheid word je breed ingezet. Binnen een klein, hecht team van veiligheidsadviseurs ben je beleidsmatig verantwoordelijk voor verschillende grote dossiers. Je vervult een sterk inhoudelijk adviserende rol, bent een verbindende schakel binnen het team en pakt de regie bij het opzetten van lokale projecten.

Waar ga je werken?

Binnen het team Strategie en Advies werken verschillende disciplines: HR, communicatie, juridisch, veiligheid, financiën en inkoop. De sfeer binnen het team is warm en ongedwongen. Je collega’s zijn gemakkelijk te benaderen en de lijnen zijn kort. We helpen elkaar. Al gaan we er wel vanuit dat iedereen zelfstandig zijn eigen verantwoordelijkheid neemt. Onze gemeente is een platte organisatie, dus ook buiten je team kun je makkelijk contact leggen. Ook met ons bestuur.

Dit ben jij!

 • Je bent beleidsadviseur op het terrein van openbare orde en veiligheid
 • Je ontwikkelt veiligheidsbeleid met thema’s als: jeugdoverlast, ondermijning, zorg en veiligheid, fysieke veiligheid en leefbaarheid
 • Je adviseert het college van B en W, de strategisch adviseur OOV en collega’s over integrale veiligheidsvraagstukken en openbare-orde-problematiek
 • Je coördineert veiligheidsvraagstukken met externe partners en de teams in de gemeentelijke organisatie
 • Je onderhoudt relaties, zowel binnen als buiten de gemeentelijke organisatie.
 • Het draaien van piket als Officier van Dienst Bevolkingszorg (OvD-Bz), waarin je circa vijf weken per jaar 24/7 oproepbaar bent om ingezet te worden als gemeentelijk vertegenwoordiger bij rampen en crises

Wat vragen wij van jou?

 • Het HBO-diploma Integrale Veiligheidskunde of Bestuurskunde
 • Relevante werkervaring met een duidelijke visie en koers op de werkterreinen
 • Flexibel met werktijden en goed bereikbaar in de avonduren en weekenden
 • Communicatief krachtig en durf om beslissingen te nemen
 • Je bent op de hoogte van de huidige wet- en regelgeving op het gebied van integrale veiligheid
 • Je bent creatief en doortastend en je wilt graag samen met het team een uitdaging aangaan
 • Je hebt kennis van zaken op het beleidsterrein en ervaring met samenwerkingsverbanden
 • Je kunt goed samenwerken met anderen, zowel met je collega’s als met externe partners
 • Je bent daarbij scherpzinnig, enthousiast en innovatief. Vanuit jouw nuchtere en onafhankelijke houding kijk je met een realistische blik naar alles wat speelt
 • Je hebt verder over uitstekende adviesvaardigheden en politiek-bestuurlijke sensitiviteit. Strategische adviesvaardigheden zijn een pre.

Wat wij jou bieden

Wij bieden jou deze veelzijdige en uitdagende baan voor 36 uur per week bij een groene en duurzame gemeente die midden in de samenleving staat. Qua arbeidsvoorwaarden bieden wij jou:
 • Je begint met een jaarcontract en we bieden uitzicht op een vast dienstverband
 • Het brutosalaris stemmen we af op jouw kennis en ervaring en bedraagt maximaal € 5.009 (functieschaal 10/aanloopschaal 9) op basis van een 36-urige werkweek
 • Een Individueel Keuzebudget (IKB) van 17,05%. Dit is een vrij besteedbaar budget om keuzes te maken die passen bij jouw levensfase en persoonlijke wensen. Je kunt het IKB uit laten betalen of besteden aan extra verlof, opleidingskosten en vakbondscontributie
 • Ook na de coronacrisis werken we deels tijd- en plaatsonafhankelijk. Het is daarom van belang dat je thuis (of elders) over een werkruimte beschikt. Wij faciliteren de arboconforme werkplekinrichting. Je krijgt onder andere de beschikking over een laptop met toebehoren
 • Een positief en enthousiaste werkomgeving, waarin je ruimte krijgt voor eigen inbreng
 • Veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling en begeleiding. Bij ons kun je je ontwikkelen en kansen grijpen, zodat je jouw talenten optimaal kunt benutten. We bieden ook een ‘in huis’-coach voor werkgerelateerde vraagstukken, loopbaanadvies en een online academie
 • Uitstekende opleidingsmogelijkheden
 • Een fietsverstrekkingsregeling

Reageer!

Word jij onze nieuwe collega? Of wil je liever eerst een gesprek met één van de collega’s over jouw toekomstige werkzaamheden? Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kun je bellen met Stephan Walther, strategisch adviseur OOV via: 0343 56 56 98. Vragen over de sollicitatieprocedure kun je stellen aan Marcel Cruccu, HR-adviseur via 0343 56 55 75.

Is je nieuwsgierigheid gewekt? Reageren op deze vacature kan via de sollicitatiebutton. De vacature wordt gesloten zodra er geschikte kandidaten in procedure zijn. Vermeld bij je reactie het vacaturenummer 60-KO-22.

Het maken van een casus, het opvragen van referenties en (online) screening kunnen deel uitmaken van het sollicitatieproces. Wij maken gebruik van social media en bekijken jouw eventuele LinkedIn-profiel. Benieuwd naar die van ons? Kijk op onze LinkedIn pagina Gemeente Utrechtse Heuvelrug.

Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.
Home
Cookies zijn essentieel voor een goede werking van deveiligheidskundige.nl. Door op oké te klikken geeft u toestemming voor het gebruik van cookies op deze website.